Cramer XCR82PC300 doorslijper
729,00
De 82PC300 is een krachtige doorslijpmachine voor professioneel gebruik, met een uitzonderlijke digitale borstelloze motor van 2,5 kW met een koppel van 4 Nm om de meest veeleisende slijpklussen met gemak aan te pakken. De slijpschijf voor zwaar gebruik van 300 mm heeft een slijpdiepte van 110 mm en een snelheid van 82 m/s voor snel en zuiver slijpen. Zoals bij alle producten in het Cramer 82V-assortiment is de batterij uitwisselbaar voor gemak en flexibiliteit.
Levertijd 1 tot 5 dagen werkdagen
Advies op maat nodig?
"*" geeft vereiste velden aan
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Naam*
Artikelnummer: XCR82PC300 Categorie:
Altijd een scherpe prijs
Binnen 24 uur verzonden. Mogelijkheid tot afhalen
Een breed assortiment
Beschrijving
Beschrijving
De Cramer 82PC300 is een 82V krachtige doorslijper, speciaal voor de professional. Met een uitzonderlijke duurzaamheid dankzij het robuuste ontwerp en het gebruik van magnesiumcomponenten, en het hoge vermogen en koppel van onze digitale 82V 2,5 kW borstelloze motor. Met Cramer kunnen zelfs de meest veeleisende klussen snel, efficiënt en veilig worden uitgevoerd.
Onze 82V-technologie meet zich met een vergelijkbare 65cc-benzine doorslijper, maar heeft aanzienlijk lagere gebruiks- en eigendomskosten, waardoor het een haalbare optie is voor elke professionele gebruiker of elk bedrijf. Naast de kosten- en prestatievoordelen biedt de Cramer 82V-reeks extra veiligheid op de werkplek,lage trillingen, een laag geluidsniveau en geen uitstoot of schadelijke dampen voor de gebruiker tijdens het maaien. Bovendien is de 82PC300 voorzien met een geïntegreerde aan/uit-schakelaar en een in 5 standen verstelbare beschermkap.
Als onderdeel van de professionele Cramer 82V serie is de batterij uitwisselbaar in elk toestel uit de 82V-reeks van grasmaaiers, heggenscharen, bladblazers en zelfs kettingzagen. Eén batterij voor elke professionele toepassing.
Motor: Borstelloos
Vermogen: 2,5 kW
Koppel: 4,0 Nm
Snelheid slijpschijf: 82 m/s
Diameter slijpschijf: Max. 300 mm
Aan/uit schakelaar: Ja
Gewicht: 5,7 kg (zonder slijpschijf)
Aanbevolen accu: 82V220 of 82V430
Looptijd (82VH860/82V860): < 80 min
Incl. toebehoren: Universele diamantschijf – 300 mm