Cramer XCR82TBX20 bosmaaier
619,00
De 82TBX20 is de krachtigste professionele bosmaaier die Cramer ooit heeft geproduceerd voor de meest zware klussen. Met een ultiem comfort voor de gebruiker dankzij het volledig instelbare, trillingsarme U-stuur en het ergonomische harnas voor de gebruiker. De allerbeste componenten omvatten een magnesiumbehuizing voor extra duurzaamheid en de batterij is uitwisselbaar met alle andere Cramer 82V-gereedschappen.
Levertijd 1 tot 5 dagen werkdagen
Advies op maat nodig?
"*" geeft vereiste velden aan
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Naam*
Artikelnummer: XCR82TBX20 Categorieën: , ,
Altijd een scherpe prijs
Binnen 24 uur verzonden. Mogelijkheid tot afhalen
Een breed assortiment
Beschrijving
Beschrijving
De Cramer 82TBX20 is een toonaangevende accu-bosmaaier in de 82V-serie die speciaal is ontworpen voor de professional. Met een uitzonderlijke duurzaamheid dankzij het robuuste ontwerp en het gebruik van magnesiumcomponenten, en het hoge vermogen en koppel van onze digitale 82V 2,0 kW borstelloze motor. Met Cramer kunnen zelfs de meest veeleisende klussen snel, efficiënt en veilig worden uitgevoerd.
Onze 82V-technologie meet zich met een vergelijkbare 40cc-benzinetrimmer, maar heeft aanzienlijk lagere gebruiks- en eigendomskosten, waardoor het een haalbare optie is voor elke professionele gebruiker of elk bedrijf. Naast de kosten- en prestatievoordelen biedt de Cramer 82V-reeks extra veiligheid op de werkplek,lage trillingen, een laag geluidsniveau en geen uitstoot of schadelijke dampen voor de gebruiker tijdens het maaien. Bovendien is de 82TBX20 voorzien van een volledig verstelbaar U-stuur en een ergonomisch harnas om het comfort van de machinist bij langdurig gebruik te garanderen.
Als onderdeel van de professionele Cramer 82V serie is de batterij uitwisselbaar in elk toestel uit de 82V-reeks van grasmaaiers, heggenscharen, bladblazers en zelfs doorslijpmachines. Eén batterij voor elke professionele toepassing.
Motor: Borstelloos
Vermogen: 2,0 kW
Koppel: 2,0 Nm
Snelheid draad aan het uiteinde: 158 m/s
Hoek maaikop: 30°
Handgreep: U-stuur
Maaibreedte: 46 cm
Dikte maaidraad: 2,0 mm
Trigger: Traploos
Snelheidsregelaar: 4 snelheden
Maaisnelheid (tpm): 4.500-5.500-6.000-6.500
Aan/uit schakelaar: Ja
Buisdiameter: 28 mm
Draagsysteem incl.: ErgoAssist
Mes incl.: 3-tandsmes (Ø 300 mm) + clearing saw