Echo DCS-2500T kettingzaag
539,00
ECHO 50 V snoeikettingzaag met Lithium-ion technologie en borstelloze motor.
Met de DCS-2500T is een zeer lichte professionele tophandle kettingzaag.
Levertijd 1 tot 5 dagen werkdagen
Advies op maat nodig?
"*" geeft vereiste velden aan
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Naam*
Artikelnummer: XECDCS2500T Categorieën: ,
Altijd een scherpe prijs
Binnen 24 uur verzonden. Mogelijkheid tot afhalen
Een breed assortiment
Beschrijving
Beschrijving
Met de DCS-2500T is een zeer lichte professionele tophandle kettingzaag met 1.200 Watt motor.
IPX4 plensdicht.
Het zaagvermogen is vergelijkbaar met de CS-2511TES.
Met gepatenteerd “Quick Draw” systeem: de snoeizaag kan in één beweging in- en uitgehaakt worden.
50,4 V – 1,6 kg
Zaagketting steek: 3/8” LP – 91PX ketting van OREGON
Zaagblad groef: 0,050 inch